Poświęcenie Świetlicy Środowiskowej ORATORIUM

Dnia 21 listopada przeżywaliśmy ważne dla nas wydarzenie - poświęcenie Świetlicy Środowiskowej ORATORIUM. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 16 Mszą świętą w intencji wszystkich osób związanych z tym miejscem. Mszę celebrował Ksiądz Inspektor Dariusz Bartocha SDB z Krakowa. We Mszy św. uczestniczyli: wychowankowie Świetlicy Środowiskowej ORATORIUM wraz z rodzicami, wychowawcy, zaproszeni goście, w tym przedstawiciele Rodziny Salezjańskiej, Ksiądz Proboszcz Parafii p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz członkowie i przyjaciele Stowarzyszenia JESTEM.

Po Mszy św. w kościele p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus wszyscy zgromadzeni udali się do budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej Świętego Jana Bosko, gdzie nastąpiło poświęcenie Świetlicy Środowiskowej ORATORIUM. Całe wydarzenie ubogacił występ artystyczny dzieci z naszej Świetlicy. Słowo do zgromadzonych, wyrazy podziękowania i uznania wygłosiła Pani Prezes Stowarzyszenia JESTEM – Pani dr hab. Agnieszka Kulik. Po części oficjalnej przy szklance kawy i dobrym ciastku nadszedł czas na rozmowy w kuluarach, wymianę własnych doświadczeń i spostrzeżeń.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości, m.in.: firmie cateringowej „Firma dla Ciebie” Marzena Szalast i Pani Monice Warońskiej, organistce.

Magdalena Pierzchała

Kierownik Świetlicy Środowiskowej ORATORIUM