• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Kadra

Kadrę naszego przedszkola tworzą osoby wykwalifikowane i świetnie przygotowane do pracy z małymi dziećmi. Realizując podstawę programową korzystają zarówno z tradycyjnych jak i z nowoczesnych metod nauczania. Nauczyciele naszego przedszkola pracują z wielkim zaangażowaniem, dbają o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, otaczają podopiecznych troską, ciepłem i uśmiechem.

Agnieszka Struska - dyrektor


Jestem absolwentką UMCS, mgr Prawa i Administracji w Lublinie. Ukończyłam kurs przygotowujący do rzetelnego i fachowego wykonywania pracy m.in. (kurs z zakresu zarządzania i organizacji oświatą, kurs – wykonywanie zadań z zakresu zwalczania pożarów i ewakuacji). Uczestniczyłam jako asystent w projektach dla organizacji pozarządowych.

W naszym przedszkolu pełnię funkcję dyrektora.Miałam okazję obserwować i wspierać rozwój placówki od początku jej istnienia.

Dbam o to, aby dzieci w przedszkolu mogły rozwijać swoje zainteresowania w atmosferze życzliwości, wsparcia i bezpieczeństwa.Każdego dnia staram się zarażać dzieci moim pozytywnym nastawieniem, ponieważ jest dla mnie bardzo ważne , aby każde dziecko było szczęśliwe i uśmiechnięte. Praca z dziećmi daje mi bardzo dużo satysfakcji. Zawsze jestem gotowa do pomocy dzieciom i ich rodzicom.

Lubię kiedy brzuszki przedszkolaków są pełne a sale lśnią czystością.

Czas wolny najchętniej spędzam z rodziną. Prywatnie jestem mamą dwóch synów.

Diana Frączek - nauczyciel


Pełnię rolę wychowawcy grupy starszej "Stokrotki" oraz nauczyciela języka angielskiego. Ukończyłam studia magisterskie na KUL oraz dydaktykę języka angielskiego na AHE. Rozwijam swoje kompetencje poprzez szkolenia np.: pedagogiki zabawy, integracji sensorycznej. Posiadam czteroletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Jestem osobą pogodną, opiekuńczą i asertywną.

Praca z wychowankami sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Istotna jest dla mnie zasada asystencji, która podkreśla przyjacielską i wspierającą obecność przy dziecku podczas codziennych zmagań. Szczęście i uśmiech wychowanka stanowią dla mnie największą nagrodę. Prywatnie interesuję się fryzjerstwem oraz lubię spędzać czas jeżdżąc na rowerze.

Dominika Klimczewska - nauczyciel


Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aby dobrze wykonywać swoją pracę uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach wzbogacających mnie o nowe doświadczenia. Ukończyłam m.in. kurs Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne (I stopień), kurs z zakresu Metody Integracji Sensorycznej w terapii dzieci z zaburzonym rozwojem oraz kurs bazowy: ABC Autyzmu i Zespołu Aspergera.

Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko przyjemnością, ale także dużą motywacją do zdobywania dalszej wiedzy i umiejętności.

Priorytetem jest dla mnie to, aby każde dziecko czuło się jednakowo ważne i potrzebne. Z radością patrzę na każdy, nawet najmniejszy sukces dziecka i staram się pomóc mu w tym, aby odnosiło ich jak najwięcej. W codziennej pracy najbardziej cenie sobie uśmiech przedszkolaków oraz ich szczerość w okazywaniu emocji. To właśnie od dzieci, powinniśmy uczyć się spontaniczności oraz radości z małych rzeczy.

Ewelina Chamera - nauczyciel


Pod moimi skrzydłami mam najmłodszą grupę "Żabki". Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ukończyłam liczne kursy podnoszące kwalifikacje m.in. posiadam uprawnienia na kierownika wycieczek, Io Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, a także szkolenia m. in. terapia ręki, bajkoterapia z elementami wizualizacji, terapia przez zabawę, zabawy językowe wspierające naukę czytania, edukacja włączająca. Nasza grupa chętnie poznaje i uczy się otaczającego nas świata poprzez zabawę.

Magdalena Radecka - nauczyciel


Jestem wychowawcą grupy Średniaki "Pszczółki".

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej i resocjalizacji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Moje pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi zdobywałam jako opiekunka. Sprawiało mi to ogromną satysfakcję, a także pomogło ukierunkować w wyborze studiów pedagogicznych.

Priorytetem jest dla mnie to, by rozwijać się i doskonalić warsztat swoich umiejętności oraz podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w odpowiednich kursach i szkoleniach. W swojej pracy staram się pomagać dzieciom w codziennych zmaganiach, otaczać serdecznością i troskliwą opieką. Przynosi mi to mnóstwo radości, wiele uczy, ale również daje poczucie spełnienia.

Dołożę wszelkich starań, aby dzieci w naszym przedszkolu czuły się szczęśliwe, wartościowe, ważne i bezpieczne, a największą nagrodą dla mnie będzie ich uśmiech.

Magdalena Siemińska - Portka - pracownik gospodarczy, pomoc nauczyciela


Dbam o czystość w przedszkolu, i dobry humor naszych przedszkolaków.

Jestem także pomocą nauczyciela, praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. 

Grono pedagogiczne


bez_nazwy.jpeg

Joanna Mielniczek - psycholog


Jestem absolwentką psychologii KUL. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosiłam uczestnicząc w licznych szkoleniach i praktykach np.: Studium Terapii Dzieci i Młodzieży prowadzone przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, kurs I° Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, praktyka w Poradni dla osób z autyzmem przy Fundacji ALPHA oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Lublinie. Dodatkowe doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami zdobywałam pracując jako asystent rodziny.

Swój warsztat doskonaliłam także będą opiekunką dla dzieci. Od 2014 roku mam przyjemność pełnić funkcje psychologa przedszkolnego.

W swojej pracy staram się przede wszystkim budować szczere i oparte na poczuciu bezpieczeństwa relacje z naszymi wychowankami. Dużo czasu spędzam na wspólnej zabawie z naszymi podopiecznymi, uczestniczę w zajęciach, wyjazdach i wycieczkach. Dzieci w przedszkolu wiedzą, że Pani Psycholog lubi łaskotać, turlać się po dywanie, budować domki z klocków, grać w memory, śpiewać i tańczyć. Dzięki temu mają do mnie zaufanie, chętnie i bez lęku biorą udział w prowadzonych przeze mnie zajęciach.

Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem radości, energii i inspiracji. Nauczyła mnie doceniać wysiłek jaki dzieci wkładają w zdobywanie nowych umiejętności, znaczenie nawet najmniejszych sukcesów i niezwykłą moc zachęty do samodzielności i pochwały. Pozwala mi codziennie obserwować świat małych zdobywców, dla których każde, nawet najmniejsze wyzwanie jest kolejnym krokiem na szczyt.

Santander Bank Polska S.A.
64 1500 1520 1215 2010 2271 0000

Stowarzyszenie JESTEM
Tytułem: "Darowizna na cele statutowe"