• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

O przedszkolu

Metody pracy

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy Metodę Ruch Rozwijającego Weroniki Sherborne, System Prewencyjny ks. Jana Bosko oraz Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Metody wspierają rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny dziecka

Plan dnia

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 17.00. W trakcie dnia dzieci mają czas zarówno na zabawę jak i naukę. Nauczyciele dbają o to, aby małe zuchy miały odpowiednią ilość ruchu dlatego organizują wiele ciekawych zabaw tanecznych połączonych ze śpiewem

Opieka specjalistyczna

Dzieci w naszej placówce objęte są opieką specjalistyczną. Opiekę nad dziećmi sprawuje psycholog, Audika i logopeda. Ponadto dzieci z naszego przedszkola objęte są wsparciem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Stołówka

Do naszego przedszkola posiłki dostarcza firma cateringowa „Firma dla Ciebie – Marzena Szalast” z Lublina. Dzieciom bardzo smakują posiłki, które są zdrowe i ciepłe, przyrządzane z najlepszej jakości produktów.

Nasze Przedszkole Niepubliczne „Akademia Wesołych Przedszkolaków” w Lublinie prowadzone jest przez Stowarzyszenie JESTEM. Istniejemy od 2008r. Jako placówka oświatowa posiadamy długoletnią tradycję.

Mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i we współpracy z rodzicami. Każda prośba rodziców jest dla nas ważna. Staramy się także serdecznie i z troską traktować naszych wychowanków. Ponieważ każdy z nich ma  inne potrzeby, dbamy o indywidualne podejście do dzieci i staramy się by wzrastały w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Dzięki temu rodzice ze spokojem pozostawiają swoje pociechy pod naszą opieką.

U nas dzieci czują się akceptowane i lubiane. W takich warunkach chętne są do zabaw, zajęć i radosnej twórczości. Ich wysiłki są zauważane i doceniane przez nauczycieli. U nas dzieci się nie nudzą, a pod koniec dnia trudno im się rozstać z Przedszkolem. Nasz personel jest zaangażowany i oddany swojej pracy.

Każdy dzień jest dobrze przygotowany i przemyślany. Dbamy o to, aby dzieci miały ciekawe wycieczki, wyjścia do teatrów, spotkania i koncerty.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Rodzicami, którzy  angażują się w wychowanie i edukację swoich dzieci. Jesteśmy świadomi znaczenia okresu przedszkolnego w życiu człowieka i przygotowani, aby w tym czasie wspierać rozwój dzieci i starania ich rodziców.

Celem naszej pracy jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno - kulturalnym i przyrodniczym. Uczymy dzieci przestrzegania norm społecznych, odpowiedzialności i umiejętności rozwiązywania konfliktów z rówieśnikami.

Zapewniamy opiekę dydaktyczno-wychowawczą dzieciom w wieku od 2.5 do 6lat przez cały rok.

Pracujemy  od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00

Grupy w naszym przedszkolu są 3 (Maluszki, Średniaki, Starszaki) i liczą do 12 osób.

Do rejestru ewidencji szkół niepublicznych Gminy Miasta Lublin zostało wpisane pod numerem 65/G/N.

Santander Bank Polska S.A.
64 1500 1520 1215 2010 2271 0000

Stowarzyszenie JESTEM
Tytułem: "Darowizna na cele statutowe"