• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Plan dnia

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 17.00. W trakcie dnia dzieci mają czas zarówno na zabawę jak i naukę. Nauczyciele dbają o to, aby małe zuchy miały odpowiednią ilość ruchu dlatego organizują wiele ciekawych zabaw tanecznych połączonych ze śpiewem.

Jak pracujemy?


Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 17.00.

Nasz plan dnia


  • 6.30 – 8.00 – Dzieci z uśmiechem przychodzą do przedszkola. Jest to czas na swobodną zabawę z rówieśnikami lub nauczycielem. Dzieci mają do dyspozycji zabawki, gry, puzzle, kredki i książki. Aktywność dziecka zależy od jego aktualnych potrzeb.
  • 8.00 – 8.30 – Przedszkolaki z apetytem zjadają przygotowane dla nich śniadanie.
  • 8.30 – 9.00 – Czas na czynności higieniczne po śniadaniu oraz krótki odpoczynek.
  • 9.00 – 12.00 – Pora na zajęcia edukacyjne. W tym czasie dzieci poszerzają swoją wiedzę o otaczającym świecie, mają okazję sprawdzać się w różnych nowych sytuacjach. Przedszkolaki poznają nowe techniki plastyczne, śpiewają, tańczą i grają, a także wykonują zadania w swoich podręcznikach. Wychowawcy dbają także o to, aby dzieci miały odpowiednią ilość ruchu i zabaw na świeżym powietrzu. Częste spacery i zabawy na pobliskich placach zabaw to to, co nasze przedszkolaki lubią najbardziej.
  • 12.00 – 12.30 – Przedszkolaki zjadają dwudaniowy obiad.
  • 12.30 – 13.00 – Czas na poobiednie czynności higieniczne. Dzieci dokładnie myją zęby oraz przygotowują się do relaksacji.
  • 13.00 – 13.30 – Pora na poobiedni odpoczynek i relaksację. Dzieci odpoczywają na dywanie, słuchając bajek i opowiadań czytanych przez nauczycieli, bądź relaksują się, słuchając muzyki relaksacyjnej lub klasycznej.
  • 13.30 – 14.30 – Dla maluszków jest to w dalszym ciągu czas na odpoczynek, natomiast dzieci ze starszych grup uczestniczą w dodatkowych zajęciach edukacyjnych.
  • 14.30 – 15.00 – Czas na pobudkę w grupie maluszków. Przedszkolaki zjadają podwieczorek.
  • 15.00 – 17.00 – Przedszkolaki są wypoczęte więc pora na zabawę. Nauczyciele dbają o to, aby małe zuchy miały odpowiednią ilość ruchu dlatego organizują wiele ciekawych zabaw tanecznych połączonych ze śpiewem. Dzieci podczas oczekiwania na swoich rodziców, mają również czas na zabawę w kącikach zainteresowań. Przedszkolaki żegnają się z rówieśnikami i Panią oraz kończą kolejny emocjonujący dzień w przedszkolu.

Odbiór dzieci


W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, mogą być one odbierane tylko przez rodziców, opiekunów prawnych lub osoby wskazane przez rodziców do odbioru (załącznik nr 3 do umowy). Osoby upoważnione powinny posiadać przy sobie dowód tożsamości.

Uwrażliwiamy rodziców, że nauczyciel odpowiada za bezpieczeństwo dziecka od momentu przekazania go do przedszkola do momentu odebrania.

Santander Bank Polska S.A.
64 1500 1520 1215 2010 2271 0000

Stowarzyszenie JESTEM
Tytułem: "Darowizna na cele statutowe"