• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Rozpoczęliśmy cykl szkoleń personelu Stowarzyszenia JESTEM

18 marca 2025 rozpoczęliśmy cykl szkoleń personelu Stowarzyszenia JESTEM i jego jednostek organizacyjnych: przedszkola, szkoły, biura.

Celem spotkań jest pogłębienie naszych kompetencji związanych z byciem wychowawcą w duchu św. Jana Bosko. Przewodnikiem i mentorem jest ks. dr Mirosław Wierzbicki, salezjanin zajmujący się praktycznie i teoretycznie systemem wychowawczym, który zaproponował Ojciec i Nauczyciel młodzieży. Pierwsze spotkanie pozwoliło nam uświadomić sobie na nowo jakim człowiekiem i wychowawcą był ks. Jan Bosko oraz jakimi ludźmi i wychowawcami my chcemy być.

Mogliśmy też pogłębić nasze doświadczenie dynamizmu i radości salezjańskiej.

 

img_20250319_wa0024.jpg

Santander Bank Polska S.A.
64 1500 1520 1215 2010 2271 0000

Stowarzyszenie JESTEM
Tytułem: "Darowizna na cele statutowe"