• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Kadra

ks. prałat mgr Karol Serkis


kskarolserkis.jpgCzynny duszpasterz z empatią do ludzi i świata przyrody.

Urodzony 15-VII-1937r. w Kazimierzu nad Wisłą.

Od 1961r. kapłan Archidiecezji Lubelskiej, nieprzerwanie nauczyciel religii i długoletni proboszcz parafii Św. Wita w Mełgwi. Od 2007r. aktywny emeryt.

Wiktoria Kozyra – wolontariusz


Studiuję Pedagogikę Specjalną na KULu. Moją pasją jest muzyka. Trzy lata temu zostałam absolwentką Szkoły Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Rzeszowie, w klasie śpiewu solowego. Muzyka to moja praca, pasja i wielka miłość. Wraz z przyjaciółką zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów, a nasza praca została doceniona na konkursie ,,Mistrzowie ślubu i wesela” gdzie zostałyśmy nagrodzone jako jeden z najlepszych zespołów w całym kraju.

Uwielbiam również prace z ludźmi, lubię słuchać obserwować i dyskutować. Czas spędzony z drugą osobą jest dla mnie zawsze bardzo ważny. Kiedy mogę połączyć muzykę i spotkania z ludźmi to już wiem że będzie to wspaniały czas.

Paulina Lepionka – wolontariusz


Na co dzień pracuje w szkole z dziećmi. Praca z ludźmi i dla ludzi tych mniejszych jak i już starszych od zawsze przynosi mi wiele radości, a nawiązywanie z nimi kontaktu przychodzi mi z łatwością. Rękodzieło to moja pasja, dlatego właśnie przez wolontariat chce się nią dzielić z seniorami. W tej dziedzinie szczególnie interesuje mnie: wyszywanie, tworzenie biżuterii z koralików, plecenie makram, szydełkowanie, malowanie oraz przygotowywanie ozdób z papieru.

Katarzyna Bareja – wolontariusz


Jestem studentką IV roku pedagogiki specjalnej. Od kiedy pamiętam „ciągnęło” mnie do pomocy drugiemu człowiekowi. Mam wiele zainteresowań, takich jak np.: czytanie książek, muzyka każdego gatunku, uczenie się nowych rzeczy, rozwój osobisty, psychologia, czy uprawianie sportów i długie spacery. Największą satysfakcję przynosi mi pomoc i wsparcie innych, nauczanie oraz podnoszenie komfortu ich życia. Przestrzeń do takiej działalności daje mi właśnie wolontariat.

Santander Bank Polska S.A.
64 1500 1520 1215 2010 2271 0000

Stowarzyszenie JESTEM
Tytułem: "Darowizna na cele statutowe"