• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Świadectwa rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami i świadectwami rodziców o naszym przedszkolu…

Najlepszym recenzentem "Akademii Wesołych Przedszkolaków" jest nasza córa Milenka, która z entuzjazmem uczęszcza do przedszkola.

Naturalnie wybór przedszkola nie był przypadkowy... biorąc je wraz z mężem pod uwagę mieliśmy na względzie jego rodzinny, kameralny charakter, tak aby nasza córa czuła się możliwie jak najlepiej!!! Przyjazne środowisko, Panie czuwające nad Milenką, dbające o jej rozwój psychofizyczny oraz wielorakość zajęć i wyjazdów wyróżniają Przedszkole wśród masy innych…

Czas upływa.. a za nami już 3 rok w Akademii... smutno że to już koniec naszej wspólnej przygody ale z takim przygotowaniem możemy śmiało pokonywać kolejne stopnie w rozwoju naszego dziecka. Już teraz możemy wszystkim Paniom z Akademii podziękować i życzyć samych sukcesów.

Rodzicom szukającym właściwego przedszkola dla swoich pociech będziemy polecać "Akademię Wesołych Przedszkolaków" jako miejsce przyjazne dla dziecka , otwarte na jego potrzeby.

Najlepszym recenzentem "Akademii Wesołych Przedszkolaków" jest nasza córa Milenka, która z entuzjazmem uczęszcza do przedszkola.

Przedszkole "Akademia Wesołych Przedszkolaków" jest niesamowitym, ciepłym miejscem do nauki i zabawy naszego dziecka. W przedszkolu panuje bardzo rodzinna atmosfera, a nasze dziecko czuje się tam doskonale. Podczas pobytu córki w przedszkolu, wiemy ze dziecko jest w dobrych rękach, dzięki zaangażowaniu całego personelu. Panie są niezwykle oddane dzieciom, troskliwe i życzliwe.

W przedszkolu oprócz dobrej zabawy nasze dziecko świetnie się rozwija. Polecamy serdecznie "Akademię Wesołych Przedszkolaków", gdyż dzieci bardzo przywiązują się do tego ciepłego miejsca, atmosfery tam panującej i oczywiście pan, którym ufają i darzą wielką sympatią.

Santander Bank Polska S.A.
64 1500 1520 1215 2010 2271 0000

Stowarzyszenie JESTEM
Tytułem: "Darowizna na cele statutowe"